IDEA

HISTORIA FIRMY

GreenBoy jest rodzinną firmą, która wyłoniła się jako osobna marka z pracowni projektowej Laboratorium Architektury Regionalnej założonej w 2007r. przez architekta Stanisława Bielawkę. Jest owocem poszukiwań form inspirowanych karpacką przyrodą, w tym wypadku mebli prawdziwie naturalnych, powstających z całkowicie organicznych komponentów. Marka GreenBoy zrodziła się z tęsknoty za naturą oraz dziecięcych marzeń, materializujących się w tworzeniu rzeczy pięknych i użytecznych.

INSPIRACJA / PROJEKTY

Punktem wyjścia dla naszych projektów jest bieszczadzka przyroda. Z jej piękna wypływa miękkość kształtów mebli i ich unikalny charakter. Staramy się przy tym zachować ponadczasową świeżość, która czyni je uniwersalnymi i sprawia, że pasują one do wszystkich wnętrz, nawet tych minimalistycznych.


    

IMPREGNACJA

Chcemy, by nasze meble były przyjazne dla swych użytkowników, niezależnie od tego czy mają oni lat zero czy sto. Dlatego też, na wszystkich etapach produkcji, poświęcamy szczególną uwagę zachowaniu naturalnego charakteru materiałów i komponentów przez nas stosowanych. Do impregnacji drewna wykorzystujemy jedynie najlepsze, w pełni naturalne woski oraz oleje roślinne.


DREWNO

Nasze meble są w pełni naturalne - tworzymy je w oparciu o organiczne surowce, jedynie z żywego drewna, pochodzącego z najczystszych polskich lasów. To tu w Bieszczadach rosną najwspanialsze jodły i jawory, buki i graby…To z ich drewna tworzymy nasze meble starannie zestawiając ze sobą kolejne elementy. 

KOMPONENTY

Wszystkie nasze produkty wytwarzane są z całkowicie naturalnych surowców, których poszukujemy na rynku lokalnym. Wykorzystujemy do ich produkcji bieszczadzkie drewno, polski len, naturalną bawełnę, gamę naturalnych wosków i olei roślinnych. Troszczymy się o to, by na każdym etapie produkcji zachowywane były najwyższe standardy jakości. Chcemy, by tworzone przez nas produkty były piękne i przyjazne ich użytkownikom. By były namiastką naturalnego środowiska w naszym domu, niezależnie od tego czy żyjemy w miejskim wieżowcu, czy wiejskiej chacie.

STOLARNIA

Meble GreenBoy wytwarzane są w naszej stolarni na terenie bieszczadzkiej gminy Komańcza. W produkcji wykorzystujemy zarówno tradycyjne techniki jak i nowoczesne technologie. Dbamy przy tym, by na każdym z etapów nasze produkty nie traciły nic z ze swego naturalnego charakteru - drewno pozostawało drewnem w swej pierwotnej, czystej postaci.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl